Межівський ліцей № 1 Межівської селищної ради

Національно-патріотична гра "Джура"

Добре діло рою  «Шалені джмелі» Межівського ліцею № 1 МСР

З метою вшанування подвигу солдат у Другій світовій війні, з 2 по 10 травня проведено акцію «Салют, Перемого!», в ході якої проходили зустрічі з учасниками війни, вітання ветеранів, учасників та дітей війни зі святом Перемоги

Добре діло рою  «Шалені джмелі»  Межівського ліцею №1 МСР

Рій «Шалені джмелі»  Межівського ліцею №1 Межівської селищної ради (керівник (виховник) – Ілюшина Оксана Вікторівна) 14 березня 2020 року (День українського добровольця) з метою милосердя, поваги до воїнів АТО, вшанування Героїв Небесної сотні ознайомили учнів школи з подвигами земляків - бійців ООС. На заходи були запрошені військовий комісар та учасники ООС.

Добре діло рою  «Шалені джмелі» Межівського ліцею №1 МСР

За ініціативи членів рою «Шалені джмелі» (керівник (виховник) – Ілюшина Оксана Вікторівна), за підтримки учнівського та учительського колективів, батьківської громадськості в школі з 11 по 14 квітня 2023 року проведено акцію «Великодний кошик воїнам АТО». 14 квітня 2023 року із допомогою волонтерів члени рою передалии все нашим захисниками, які перебувають далеко від своїх домівок на передовій.

Паски, ковбаски та хрін – такий великодній кошик нашим захисникам підготували школярі і працівники навчального закладу. Збір Великоднього кошику відбувався  легко, тому що розуміли, що бійці також повинні отримати відчуття свята та підтримку перебуваючи далеко від своїх домівок на передовій.

У Великодні кошики складено  паски,  печиво,  цукерки,  овочі, г фрукти, крупи і макаронні вироби,  чай, банки з консервованими фруктами та овочами. Зібрано також гігієнічні засоби, шкарпетки та рукавички.

Завдяки таким благодійним акціям військовослужбовці зможуть відчути радість Христового Воскресіння навіть у польових умовах на Сході України.

Добре діло рою  «Шалені джмелі» Межівського ліцею №1 МСР

За ініціативи членів рою «Шалені джмелі»  (керівник (виховник) – Ілюшина Оксана Вікторівна) та волонтерського  загону  "Берегиня" учнівського самоврядування в навчальному закладі проведено благодійний ярмарок та благодійний концерт по збору коштів для лікування онкохворих учнів закладу. Завдяки проведеній акції було зібрано 7126 грн.

Добре діло рою  «Шалені джмелі» районного комунального закладу освіти «Межівська середня загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 1»

Межівського району

Члени рою «Шалені джмелі» РКЗО «Межівська СЗШ І-ІІІ ст. № 1» разом з учнями школи протягом 2018-2019 навчального року з метою пропаганди збереження та захисту навколишнього середовища, пропаганди правил дорожнього руху та безпечної поведінки, брали участь у виступі тематичних агітбригад.